Dostupné pro každého díky nízkému členskému poplatku.

Měsíční členský příspěvek


Základní poplatek

300 Kč

Důchodci či ZTP

250 Kč

Vybrané lokality*

250 Kč


*V některých lokalitách, kde je například v domě proveden rozvod strukturované kabeláže či není placen nájem za vysílač, je vybírán rovněž snížený poplatek 250 Kč.Sezónní internet na chatu

Členství je možné využívat i pouze po určitou část roku, minimálně však 6 měsíců. Chcete-li jako člen připojení do sítě i na chatu, můžete ho mít např. jen na období duben - říjen. Platíte pak jen za ty měsíce, kdy členství skutečně využíváte.


Cena instalace

Vstupní poplatek do spolku je 0 Kč (registrace člena je zdarma). Zájemce platí pouze náklady k provedení samotné instalace, které se odvíjí od vzdálenosti od Plzně, odkud k Vám naši správci vyjíždějí. K připojení je zapotřebí venkovní wi-fi anténa. Tu lze od nás koupit od 1 400 Kč (záleží na modelu antény, který bude použit pro Vaše připojení) či si ji pronajmout za 50 Kč měsíčně. Nebojte se nás zeptat na celkové náklady na provedení instalace, naši správci Vám rádi zodpoví každý dotaz. 🙂 Pokud chcete v domě/bytě připojit více zařízení, případně využívat bezdrátová zařízení, nabízíme Vám router, který si můžete koupit od 600 Kč. Je také možné použít vybavení od Vašeho stávajícího poskytovatele, pokud bude s naší sítí kompatibilní. I této možnosti se můžete u našich správců dozvědět více.

Další otázky ohledně ceny a způsobu připojení jsou zodpovězeny v Často kladených otázkách.

BOK*Net, z.s. © 2021